Technologie Helem K2 a velikostní tabulka

KONSTRUKCE:

Hard Shell
Standardní konstrukce pro pevné spolehlivé helmy. Charakteristikou konstrukce Hard Shell je skořápka ABS spojená s EPS vnitřní vrstvou. Tato vnitřní vrstva je vyráběna z lehčeného polystyrenu (EPS). Vnější vrstva je tvořena vstříknutím do formy z akrylonitrilenu-butadeinu-kopolymeru ABS, která chrání vrstvu EPS.

In-Mold
Standardní konstrukce pro ultralehké helmy. Je charakteristická vrstvou EPS, která je spojená při procesu molding s vrstvou PC. Stejně jako u konstrukce Hard Shell i zde tvoří lehká vrstva EPS vnitřní vystýlku helmy a je vyráběna z lehčeného polystyrenu (EPS), který je vytvarován do tvaru helmy. Potom je EPS zabalen polykarbonem PC a technologií In-Mold formován tak, aby bylo dosaženo co nejnižší hmotnosti helmy.

CERTIFIKÁTY
Všechny naše helmy vyhovují bezpečnostním normám pro lyžařské a snowboardové helmy ASTM F2040 a CE EN1077.

ASTM F2040 - bezpečností norma lyžařské a snowboardové helmy pro Severní Ameriku.

CE EN1077 - bezpečností norma lyžařské a snowboardové helmy pro Evropu.

 

VENTILACE

Active Matrix Venting
Speciální konstrukce K2, u které byla dosažena při zachování nízké hmotnosti helmy větší variabilita odvětrávání. Výsledkem je stylová a funkční helma. Ventilační systém lze velmi snadno a rychle regulovat. Dostupné u modelů Moxie a Crossfire.

Passive Channel Venting
EPS vystýlkou vedou ventilační kanály a komín. Kanály jsou propojené s komínem a tím odvádějí a přivádějí vzduch pod helmu. Výsledkem je symetrická ventilace okolo celé hlavy. Dostupné u modelů Rant a Indy.

FIT SYSTEM

K2Dialed Fit Systém
Celý nový „fit“ systém přizpůsobuje velikost přilby k vaší hlavě, tím máte větší možnost nastavitelnosti a pohodlí. Jednotka K2dialed je integrovaná do helmy a přizpůsobuje se vaší hlavě, přilba tak lépe a bezpečně padne po celém obvodu. Nyní máte možnost snadno přizpůsobit velikost přilby vašim potřebám. Dostupné u modelů Moxie, Crossfire, Clutch, Shadow, Indy, Edge a Edge Jr.

K2 Universal Fit Shape
Nikdo nemá stejný tvar hlavy, proto se K2 rozhodlo vyrobit nový univerzální tvar přilby. Celý rok jsme neúnavně pracovali na vytvoření co nejlépe padnoucí, pohodlné a stabilní vnitřní vystýlky mezi oválem helmy a hlavou. Výsledkem je revoluční, univerzální padnoucí tvar kombinovaný s K2dialed systémem, díky kterému se budete cítit pohodlně. Dostupné u modelu Indy.

 

NOVÁ TABULKA VELIKOSTÍ

Děti: S 51 - 55 cm

Dospělí: S 51 - 55 cm, M 55 - 59 cm, L 58 - 61 cm

AUDIO

K2 Baseline Audio
Standardně dodávané zdarma u modelů Crossfire, Moxie, Edge, Indy a Clutch. Reproduktor je exklusivně předinstalován v naší Baseline Audio kapse, což vylučuje problém propojení příslušenství s helmou. Úkryt reproduktoru je navržený s minimálním profilem pro uskladnění, takže ho ani nemusíte zaznamenat. Jestliže raději lyžujete bez muziky, tak lze jednoduše z kapes na každém polstrování uší audio systém vyndat. Pro další použití ho opět snadno nainstalujete do kapes a připnete suchým zipem.

- obsahují všechny modely helem K2
- snadné používání i v rukavicích
- minimální prostor pro uskladnění

- snadno odnímatelný a snadno instalovatelný
- velkorysá délka kabelu pro uschování vašeho přehrávače hudby v bundě nebo kalhotách

Removable Earpads (odnímatelné polstrování uší)
Ergonomicky navržené pro komfort a funkčnost. Naše nové polstrování uší vám pomůže přizpůsobit helmu tak, jak to máte vy nejraději. Polstrování uší lze snadno odejmout a vrátit zpět.

Baseline Audio Pocket
Navržené pro pohodlí a nízký vzhled profilu. Skrytá kapsa vám pomůže snadno uložit a odejmout reproduktor Baseline Audio.

 

CENTRUMSPORTU.CZ partneři